O nas

whlogoIdea Welcome Home wyrosła ze wspólnej pasji brata i siostry do piękna. Użytkowego piękna.

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz mieszkań i domów od koncepcji układu pomieszczeń przez rozplanowanie funkcjonalne każdego z nich po wystrój wnętrz. Projektujemy wnętrza w ulubionym stylu klienta: nowoczesnym, modern, vintage, skandynawskim, retro, wiktoriańskim, prowansalskim itp.

Naszą ofertę poszerzyliśmy o projektowanie domów. Jest to możliwe dzięki nawiązaniu współpracy z Piotrem Dziedzicem, doświadczonym architektem z wieloletnim stażem.

Przede wszystkim chcemy zwrócić uwagę na potencjał drzemiący w starych domach. Więcej informacji na nowej witrynie poświęconej tzw. „kostkom”, których sporo w naszym polskim krajobrazie miejskim. Zapraszamy na www.metamorfozy.com.pl.

Pracujemy na terenie Trójmiasta oraz w okolicach.

 

Zespół

Andrzej Dąbrowski – magister inżynier architekt, grafik, czasem dłubie w drewnie. W Welcome Home zajmuje się wnętrzami. Realizacje związane z projektowaniem grafiki można zobaczyć tutaj.

Piotr Dziedzic – architekt z uprawnieniami z wieloletnim doświadczeniem. We współpracy z Welcome Home odpowiedzialny za projekty architektoniczne i dokumentację budowlaną.

Anna Dąbrowska – od samego początku współtworzyła Welcome Home. Obecnie zajmuje się aktualizowaniem strony internetowej i prowadzeniem profilu firmy na Fejsbuku oraz Pintereście, ponieważ większość czasu poświęca działalności misyjnej, o czym można przeczytać na jej blogu www.annadabrowska.org.